• ГІМНАЗІЇ, ЛІЦЕЇ, КОЛЕДЖІ, ШКОЛИ




    м.Київ

    Середня загальноосвітня школа № 140

    Загальноосвітня школа № 247

    Загальноосвітня школа № 295

    Український ліцей “Наукова зміна”

    Києво-печерський гуманітарний коледж

    Середня школа № 75

    Середня школа № 235

    Середня школа № 104

    Приватна гімназія “Апогей”

    Київська область

    Загальноосвітня середня школа №10, м. Фастів

    Софіївсько-Борщагівська загальноосвітня середня школа

    Школа кобзарського мистецтва, с. Стрітівка

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Вишгород

    Загальноосвітня середня школа №3, м. Обухів

    Жовтнева загальноосвітня середня школа

    Ківшоватська загальноосвітня середня школа

    Сквирський ліцей, м. Сквира

    Загальноосвітня середня школа, с. Горобіївка

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Бородянка

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Узин

    Загальноосвітня середня школа, с. Тербухів

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Володарка

    Загальноосвітня середня школа №14, смт Гостомель-1

    Березанська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №3, м. Вишгород

    Загальноосвітня середня школа, с. Гоголів

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Бровари

    Загальноосвітня середня школа, с. Красятичі

    Загальноосвітня середня школа №9, м. Васильків

    Загальноосвітня середня школа №3, м. Богуслав

    Жоравська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Тетіїв

    Загальноосвітня середня школа, с. Гаврилівка

    Загальноосвітня середня школа, с. Дем’янці

    Загальноосвітня середня школа, с. Ковалин

    Загальноосвітня середня школа, с. Стайки

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Тетіїв

    Загальноосвітня середня школа, с. Бобрик

    Загальноосвітня середня школа №4, м. Тетіїв

    Школа-гімназія №4, м. Буча

    Школа-ліцей, м. Сквира

    Миронівська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа, с. Ясенівка

    Переяслав-Хмельницька дитяча художня школа,м. Переяслав-Хмельницький

    Військовий ліцей ім. Івана Богуна, м. Боярка

    Сквирський ліцей ім.. М.М. Ольшевського, м. Сквира

    Фастівська міська школа народної майстерності, м. Фастів

    Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого

    Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

    Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

    Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

    Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

    Бориспільська багатопрофільна гімназія “Перспектива”

    Бориспільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Школа лінгвістики”

    Запорізька область

    Загальноосвітня середня школа №7, м. Ужгород

    Загальноосвітня середня школа, с. Велика Добронь

    Школа-ліцей гуманітарно-естетичного профілю, м. Запоріжжя

    Січовий колегіум, м. Запоріжжя

    Загальноосвітня середня школа №5, м. Енергодар

    Школа-гімназія №2, смт Веселка

    Українська гімназія №8, м. Запоріжжя

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Дніпропрудне

    Українська гімназія, м. Дніпропрудне

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Дніпропрудне

    Загальноосвітня середня школа №102, м. Запоріжжя

    Загальноосвітня середня школа №106, м. Запоріжжя

    Загальноосвітня середня школа №108, м. Запоріжжя

    Школа-інтернат №8, м. Запоріжжя

    Загальноосвітня середня школа №5, м. Запоріжжя

    Загальноосвітня школа №6, м. Пологи

    Загальноосвітня школа №5, м. Пологи

    Загальноосвітня школа №4, м. Пологи

    Загальноосвітня школа №3, м. Пологи

    Загальноосвітня школа №2, м. Пологи

    Загальноосвітня школа №1, м. Пологи

    Московська ЗОШ Вільнянського району

    Сокалівська ЗОШ Вільнянського району

    Дитячо-юнацька спортивна школа Вільнянського району

    Дружелюбівська ЗОШ Вільнянського району

    Загальноосвітня школа № 3 Вільнянського району

    Кіровська ЗОШ Вільнянського району

    Петро-Михайлівська ЗОШ Вільнянського району

    Вільноандріївська ЗОШ Вільнянського району

    Антонівська ЗОШ Вільнянського району

    Загальноосвітня школа №2 м. Вільнянськ

    Новогупалівська школа Вільнянського району

    Загальноосвітня школа №1 м. Вільнянськ

    Михайло- Лукашівська ЗОШ Вільнянського району

    Любимівська ЗОШ Вільнянського району

    Миролюбівська ЗОШ Вільнянського району

    Українська національна школа, м. Енергодар

    Полтавська область

    Українська гімназія, м. Бережани

    Гімназія ім. Володимира Великого, м. Рогатин

    Попівська загальноосвітня середня школа

    Воронківська загальноосвітня середня школа

    Головачанська загальноосвітня середня школа

    Озерська загальноосвітня середня школа

    Піщанська загальноосвітня середня школа

    Солоницька загальноосвітня середня школа

    Рублівська загальноосвітня середня школа

    Петицька загальноосвітня середня школа

    Новоохрівська загальноосвітня середня школа

    Машівська загальноосвітня середня школа

    Савинська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа, с. Гаркушинці

    Трубайцівська загальноосвітня середня школа

    Чевельчанська загальноосвітня середня школа

    Манжеліївська загальноосвітня середня школа

    Стасівська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа ім. Вернадського, м. Шишаки

    Загальноосвітня середня школа №3, м. Лохвиці

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Лубни

    Загальноосвітня середня школа №3, м. Миргород

    Загальноосвітня середня школа №8, м. Кременчук

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Гадяч

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Зіньків

    Загальноосвітня середня школа №7, м. Кременчук

    Загальноосвітня середня школа №4, м. Комсомольськ

    Першотравнева загальноосвітня середня школа

    Радивонська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №4, м. Кременчук

    Загальноосвітня середня школа №10, м. Кременчук

    Филенківська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №3, м. Полтава

    Загальноосвітня середня школа №15, м. Полтава

    Загальноосвітня середня школа №28, м. Полтава

    Школа-гімназія №9, м. Полтава

    Ліцей №1 ім. Котляревського, м. Полтава

    Загальноосвітня середня школа №19, м. Полтава

    Навчально-виховничий комплекс-гімназія, м. Полтава

    Загальноосвітня середня школа №11, м. Полтава

    Загальноосвітня середня школа №22, м. Кременчук

    Загальноосвітня середня школа, с. Сербинівка

    Загальноосвітня середня школа, смт Семенівка

    Українська національна школа №8 ім. Панаса Мирного, м. Полтава

    Українська гімназія № 32, м. Полтава

    Українська національна середня школа № 11, м. Полтава

    Середня школа № 26, м. Полтава

    Авторська національна школа № 37, м. Полтава

    Полтавська козацька школа, м. Полтава

    Українська національна ЗОШ № 19, м. Полтава

    Донецька область

    Загальноосвітня середня школа № 85, м. Горлівка

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Донецьк

    Загальноосвітня середня школа №7, м. Краматорськ

    Українська гімназія, м. Горлівка

    Загальноосвітня середня школа №45, м. Маріуполь

    Загальноосвітня середня школа №7, м. Костянтинівка

    Загальноосвітня середня школа №75, м. Краматорськ

    Загальноосвітня середня школа № 23, м. Маріуполь

    Загальноосвітня середня школа №9, м. Дебальцево

    Загальноосвітня середня школа, с. Красноармійське

    Спеціалізована загальноосвітня середня школа 365, м. Донецьк

    Загальноосвітня середня школа №7, м. Краматорськ

    Школа-інтернат №3, м. Краматорськ

    Загальноосвітня середня школа № 35, м. Краматорськ

    Загальноосвітня середня школа №15, м. Краматорськ

    Загальноосвітня середня школа, м. Слав’яногорськ

    Український гуманітарний колегіум, м. Донецьк

    Будинок дитячого та юнацького мистецтва, м. Авдіївка

    Загальноосвітня середня школа №54, м. Маріуполь

    Загальноосвітня середня школа №5, м. Слов’янськ

    Загальноосвітня середня школа № 95

    Загальноосвітня середня школа №69, м. Маріуполь

    Загальноосвітня середня школа № 23, м. Маріуполь

    Загальноосвітня школа № 40, м. Донецьк

    Експериментально загальноосвітня школа № 37, м. Донецьк

    Загальноосвітня середня школа №40, м. Донецьк

    Дніпропетровська область

    Середня школа № 110, м. Кривий Ріг

    Середня школа № 15, м. Кривий Ріг

    Середня школа № 42, м. Кривий Ріг

    Українська національна спеціалізована школа № 74, м. Кривий Ріг

    Санаторна школа – інтернат №8, м. Кривий Ріг

    Тернівський природно-математичний ліцей №80Середня школа № 35, м. Кривий Ріг

    Національна педагогічна гімназія № 24, м. Кривий Ріг

    Інгулецька гуманітарно-естетична гімназія № 127, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа №94, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа №5, м. Жовті Води

    Природно- математичний ліцей, м Жовті Води

    Загальноосвітня середня школа №6, м. Жовті Води

    Загальноосвітня середня школа № 22, м. Дніпропетровськ

    Криничанська загальноосвітня середня школа №1,смт. Криничка

    Загальноосвітня середня школа, с. Вільне

    Загальноосвітня середня школа, с. Нива Трудова

    Загальноосвітня середня школа № 35, м. Кривий Ріг

    Троїцька загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №15, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа № 68, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа № 136, м. Дніпропетровськ

    Загальноосвітня середня школа, с. Любимівка

    Національна педагогічна гімназія, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа № 74, м. Кривий Ріг

    Українська гімназія, м. Синельникове

    Загальноосвітня середня школа №139, м. Дніпропетровськ

    Санаторна школа- інтернат №8, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа № 42, м. Кривий Ріг

    Гуманітарна гімназія ім. Л. Українки, м. Жовті Води

    Загальноосвітня середня школа, с. Дніпровське

    Загальноосвітня середня школа №14, м. Новомосковськ

    Загальноосвітня середня школа №13, м. Нікополь

    Новоіванівська загальноосвітня середня школа, Новоіванівська

    Школа-гімназія №127, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа, м. Дніпропетровськ

    Загальноосвітня середня школа №19, м. Дніпродзержинськ

    Загальноосвітня середня школа №39, м. Дніпропетровськ

    Українська національна гімназія, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа № 125, м. Дніпропетровськ

    Загальноосвітня середня школа № 126, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа № 68, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа № 121, м. Кривий Ріг

    Загальноосвітня середня школа №4, м. Синельниково

    Загальноосвітня середня школа № 147, м. Дніпропетровськ

    Загальноосвітня середня школа, с. Межиріччя

    Новотроїцька загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа № 39, м. Дніпродзержинськ

    Загальноосвітня середня школа, с. Ордо-Василівка

    Українська національна гімназія № 136, м. Дніпропетровськ

    Гаврилівська середня школа, с. Гаврилівка

    Дніпропетровська середня школа № 139

    Любимівська середня школа, с. Любимівка

    Новоселівська середня школа, с. Новоселівка

    Івано-Франківська область

    Українська гімназія, м. Городенка

    Українська гімназія, м. Снятин

    Кутищенська загальноосвітня середня школа

    Пшеничіківська  загальноосвітня середня школа

    Кропивніківська  загальноосвітня середня школа

    Старомізунська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Яремча

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Снятин

    Рожнівська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа, с. Середній Березів

    Загальноосвітня середня школа, с. Русів

    Загальноосвітня середня школа, с. Зібранівка

    Росільнянська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа, с. Підвисоке

    Загальноосвітня середня школа, с. Витвиця

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Коломия

    Перевозицька загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа, с. Ямниця

    Загальноосвітня середня школа №23, м. Івано-Франківськ

    Українська гімназія

    Загальноосвітня середня школа №4, м. Долина

    Коломийська гімназія ім. Грушевського

    Зібранівська неповна середня  школа

    Кіровоградська область

    Загальноосвітня середня школа №21, м. Кіровоград

    Загальноосвітня середня школа №6, м. Світловодськ

    Школа-інтернат №1, м. Світловодськ

    Загальноосвітня середня школа №10, м. Світловодськ

    Національна гімназія ім.. Шевченка, м. Олександрія

    Загальноосвітня середня школа №34, м. Кіровоград

    Кіровська загальноосвітня середня школа

    Заочна школа, м. Світловодськ

    Загальноосвітня середня школа №4, м. Світловодськ

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Світловодськ

    Гімназійний комплекс, м. Олександрія

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Кіровоград

    Загальноосвітня середня школа №3, м. Кіровоград

    Загальноосвітня середня школа №7, м. світловодськ

    Школа-гімназія №5, м. Кіровоград

    Українська гімназія ім. Т.Г. Шевченка, м. Кіровоград

    Національна школа № 21, м. Кіровоград

    Світловодська школа-ліцей № 7, м. Світловодськ

    Черкаська область

    Загальноосвітня середня школа №6, м. Сміла

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Канів

    Загальноосвітня середня школа, с. Стецівка

    Загальноосвітня середня школа, с. Теолин

    Перша Черкаська міська гімназія

    Школа-інтернат, м. Канів

    Школа-інтернат, м. Чигирин

    Школа-ліцей №1, м. Черкаси

    Загальноосвітня середня школа №17, м. Черкаси

    Загальноосвітня середня школа №31, м. Черкаси

    Загальноосвітня середня школа №27, м. Черкаси

    Загальноосвітня середня школа №18, м. Черкаси

    Загальноосвітня середня школа, с. Шевченкове

    Ліцей, м. Корсунь-Шевченківський

    Волинська область

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Могилів-Подільський

    Бужанська загальноосвітня середня школа

    Заборольська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №19, м. Луцьк

    Школа-гімназія №4, м. Луцьк

    Ліцей-інтернат, м. Нововолинськ

    Школа –гімназія №1, м. Луцьк

    Замшанівська загальноосвітня середня школа

    Лищенська загальноосвітня середня школа

    Шельвівська загальноосвітня середня школа

    Овазнівська загальноосвітня середня школа

    Дубечненська загальноосвітня середня школа

    Соловичівська загальноосвітня середня школа

    Луцька загальноосвітня середня школа№11

    Берестечківська загальноосвітня середня школа

    Коклівська загальноосвітня середня школа

    Підцирівська загальноосвітня середня школа

    Низкиничівська загальноосвітня середня школа

    Любишівська  загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №14

    Одеська область

    Загальноосвітня середня школа, с. Криничне

    Загальноосвітня середня школа, с. Гора

    Загальноосвітня середня школа, с. Новотрояни

    Загальноосвітня середня школа №84, м. Одеса

    Школа-гімназія №42, м. Одеса

    Загальноосвітня середня школа №25, м. Одеса

    Загальноосвітня середня школа №90, м. Одеса

    Гімназія №8, м. Одеса

    Українська школа-гімназія № 42, м. Одеса

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Котовськ

    Загальноосвітня середня школа №6, м. Іллічівськ

    Балтська українська національна школа, м. Балта

    Українська національна школа №1, м. Балта

    Рівненська область

    Крупівська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №7, м. Рівне

    Загальноосвітня середня школа №2, смт Володимирець

    Гуманітарна гімназія, м. Кузнецовськ

    Школа-гімназія, м. Дубно

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Радивилів

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Радивилів

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Рівне

    Загальноосвітня середня школа, с. Каноничі

    Загальноосвітня середня школа, с. Сварицевичі

    Сумська область

    Загальноосвітня середня школа №24, м. Суми

    Мигайлівська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа, с. Білка

    Загальноосвітня середня школа, с. Кам’янка

    Загальноосвітня середня школа, с. Боромля

    Загальноосвітня середня школа, с. Буймер

    Загальноосвітня середня школа, с. Дернівська

    Загальноосвітня середня школа, с. Ніцаха

    Загальноосвітня середня школа №24, м. Суми

    Загальноосвітня середня школа №25, м. Суми

    Гуманітарна гімназія, м. Шостка

    Херсонська область

    Виноградівська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Берислав

    Хмельницька область

    Загальноосвітня середня школа, с. Тальчинці

    Загальноосвітня середня школа, с. Маків

    Загальноосвітня середня школа, с. Михайлівка

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Хмельницьк

    Чернігівська область

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Чернігів

    Школа-ліцей  №15, м. Чернігів

    Гімназія №3, м. Ніжин

    Гімназія №5, м. Прилуки

    Гімназія №1, м. Ічня

    Військовий ліцей, м. Чернігів

    Загальноосвітня середня школа, с. Прогрес

    Загальноосвітня середня школа, с. Залегай

    Загальноосвітня середня школа, с. Дроздівка

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Козелець

    Загальноосвітня середня школа №3, с. Щорс

    Чернівецька область

    Загальноосвітня середня школа, с. Бурдюс

    Школа-гімназія, м. Вашківці

    Школа-гімназія №1, м. Берегомет

    Фізмат-ліцей, м. Глибока

    Школа-гімназія №35, м. Чернівці

    Гімназія, с. Бояни

    Школа-гімназія №1, м. Заставна

    Бабинська загальноосвітня середня школа

    Львівська область

    Дитячий дошкільний будинок №1, м. Львів

    Загальноосвітня середня школа, м. Щирець

    Загальноосвітня середня школа, с. Гусаків

    Фізико- математичний ліцей, м. Львів

    Українська гімназія ім. Метрополіта А. Шептицького, м. Стрий

    Українська релігійна гімназія, м. Дрогобич

    Ліцей менеджменту, м. Львів

    Педагогічний ліцей, м. Дрогобич

    Загальноосвітня середня школа, с. Білий

    Загальноосвітня середня школа №79, м. Львів

    Загальноосвітня середня школа, с. Савчин

    Бощовицька загальноосвітня середня школа

    Пустомитівська загальноосвітня середня школа

    Щирицька загальноосвітня середня школа

    Миколаївська область

    Загальноосвітня середня школа, с. Маложенівка

    Загальноосвітня середня школа №13, м. Миколаїв

    Загальноосвітня середня школа №33, м. Миколаїв

    Загальноосвітня середня школа, с. Мигія

    Загальноосвітня середня школа, с. Романова Балка

    Загальноосвітня середня школа, с. Озерівка

    Загальноосвітня середня школа, с. Муранівка

    Загальноосвітня середня школа, с. Новоукраїнка

    Загальноосвітня середня школа, с. Висунськ

    Загальноосвітня середня школа, с. Лепетиха

    Загальноосвітня середня школа, с. Маліївка

    Загальноосвітня середня школа, с. Новосевастополь

    Загальноосвітня середня школа, с. Біла Криниця

    Загальноосвітня середня школа, с. Каменівка

    Загальноосвітня середня школа №2, с. Баштанка

    Загальноосвітня середня школа №18, м. Миколаїв

    Інформатико-математичний ліцей №38, м. Миколаїв

    Загальноосвітня середня школа, с. Костувате

    Загальноосвітня середня школа №19

    Тернопільська область

    Тернопільська школа-гімназія №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

    Соколівська загальноосвітня школа, с. Соколів

    Козівська гімназія ім. В. Герети

    Середня загальноосвітня школа №18, м. Тернопіль

    Бережанська державна українська гімназія, м. Бережани

    Гімназія ім. М. Шашкевича, м. Чортків

    Гімназія ім. Володимира Герети, смт Козово

    Педагогічний ліцей, м. Тернопіль

    Школа-гімназія №1, м. Тернопіль

    Школа-гімназія №3, м. Тернопіль

    Загальноосвітня середня школа, с. Порожанка

    Загальноосвітня середня школа №18, м. Тернопіль

    Загальноосвітня середня школа, с. Новосілки

    Загальноосвітня середня школа, с. Сільце

    Загальноосвітня середня школа, с. Літятин

    Загальноосвітня середня школа №5, м. Тернопіль

    Загальноосвітня середня школа, с. Котівці

    Загальноосвітня середня школа, смт Вишенівці

    Загальноосвітня середня школа, с. Шумське

    Загальноосвітня середня школа, с. Скалат

    Загальноосвітня середня школа, с. Сільці

    Загальноосвітня середня школа, с. Яблунівка

    Загальноосвітня середня школа №8, м. Тернопіль

    Загальноосвітня середня школа, с. Соколів

    Загальноосвітня середня школа №1, смт Козово

    Доброводівська загальноосвітня середня школа

    Педагогічний коледж, м. Кременець

    Харківська область

    Середня школа № 108, м. Харків

    Чоловічий педагогічний ліцей, смт Есхар

    Ліцей лінгвістичної та економічної освіти №23, м. Харків

    Загальноосвітня середня школа, с. Нова Володага

    Загальноосвітня середня школа №102, м. Харків

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Лозова

    Загальноосвітня школа  № 59, м. Харків

    Автономна Республіка Крим

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Щолкіно

    Загальноосвітня середня школа №5, м. Саки

    Приватна українська школа-гімназія «Аріадна», м. Феодосія

    Вінницька область

    Устянівська загальноосвітня середня школа

    Вінницько-Хуторська загальноосвітня середня школа

    Губницька загальноосвітня середня школа

    Браулівська загальноосвітня середня школа

    Гущинецька загальноосвітня середня школа

    Іллінецька загальноосвітня середня школа

    Озаринцька загальноосвітня середня школа, с. Озаринці

    Северинівська загальноосвітня середня школа, с. Северинівка

    Соколівська загальноосвітня середня школа, с. Соколівка

    Загальноосвітня середня школа № 2, м.Шаргород

    Гімназійний комплекс, м. Бар

    Митківська загальноосвітня середня школа

    Гунківська загальноосвітня середня школа

    Балабанівська загальноосвітня середня школа

    Рудицька загальноосвітня середня школа

    Дзюнківська загальноосвітня середня школа

    Кивачівська загальноосвітня середня школа

    Тростянецька загальноосвітня середня школа

    Вапнявська загальноосвітня середня школа

    Качанівська загальноосвітня середня школа

    Кирнасівська загальноосвітня середня школа

    Бощурівська загальноосвітня середня школа

    Уладівська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №4, м. Хмільник

    Загальноосвітня середня школа №6, м. Жмеринка

    Козятинська  загальноосвітня середня школа

    Липовецька загальноосвітня середня школа №1

    Липовецька загальноосвітня середня школа №2

    Бопринівська загальноосвітня середня школа

    Серебрійська загальноосвітня середня школа

    Житомирська область

    Ясногородська загальноосвітня середня школа

    Великонизгірецька загальноосвітня середня школа

    Роставицька загальноосвітня середня школа №1

    Сокільчанська загальноосвітня середня школа

    Кривлянська загальноосвітня середня школа

    Гуцульська загальноосвітня середня школа

    Великохайганська загальноосвітня середня школа

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Коростень

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Бердичев

    Загальноосвітня середня школа №5, м. Новград-Волинський

    Загальноосвітня середня школа №1,смт Попільня

    Загальноосвітня середня школа №2,смт Миропіль

    Загальноосвітня середня школа №23, м. Житомир

    Загальноосвітня середня школа,с .Велика Цвіля

    Загальноосвітня середня школа №11, м. Новоград-Волинський

    Луганська область

    Загальноосвітня середня школа №1, м. Зимогір’я

    Загальноосвітня середня школа, с. Лозівка

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Сватове

    Загальноосвітня середня школа №52, м. Луганськ

    Загальноосвітня середня школа №2, м. Луганськ

    Школа-інтернат, м. Луганськ

© 2010 «Міжнародний благодійний
фонд імені Ярослава Мудрого »
Разработка сайта -
Activemedia
играть онлайн гта5 игра спанч боб губка квадратные штаны виагра купить онлайн онлайн игра копатель 2