• ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР

    7 травня у Мистецькому салоні Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося унікальне свято – свято на честь гідного Учителя та успішного Учня –  «Педагогічний Оскар -2015».

    Проведення  цього  щорічного конкурсу, у якому за визначеними номінаціями перемагають найкращі представники учнівської, учительської та батьківської громади,  став у ліцеї традиційним.

    Стипендіатами від Фонду стали:  учитель економіки  Володимир Назаров та ліцеїстка – переможниця  ІV етапу  Всеукраїнської  олімпіади з правознавства Єлизавета Шрам.

    Фонд  дякує педагогам за їхню віддану працю заради виховання та навчання дітей і надалі підтримуватиме освітян та талановитих учнів, що прагнуть до нових звершень. Фото із заходу можна подивитись за посиланням.

     

..untersiggenthal.ch.. Dennoch zeigen seine ursprüngliche Falten, dass die räumliche Wirtschaft wichtig war ein weiteres Beispiel einer einzigen großen Blatt Veratrum cahfornicum PH-LC gezeigt, die WV misst i Zoll. Nicht gefaltet, diese Probe eindeutig passen in Lewis 'drücken. Ein viertes Beispiel ausgedrückt mit den mehr lesen Proben Wildreis, http://www.untersiggenthal.ch/?cialis-generika-20mg Zizania zur website palustns, Blatt PH-LC.
© 2010 «Міжнародний благодійний
фонд імені Ярослава Мудрого »
Разработка сайта -
Activemedia
играть онлайн гта5 игра спанч боб губка квадратные штаны виагра купить онлайн онлайн игра копатель 2